Zespół cieśni nadgarstka - terapia ultradźwiękowa

Czy jakość Twojego życia jest obniżona przez przewlekły ból? Wykonywanie niektórych czynności, a tym bardziej czerpanie z nich pełnej przyjemności może być trudne, gdy dyskomfort utrzymuje się w jednym lub kilku regionach ciała. Oferujemy terapię ultradźwiękową, która pomoże Ci złagodzić przewlekły ból, taki jak zespół cieśni nadgarstka, zapalenie kości i stawów, tkanka bliznowata, kończyna fantomowa i wiele innych dolegliwości, dzięki czemu będziesz mógł prowadzić szczęśliwsze i zdrowsze życie.

Co to jest terapia ultradźwiękowa?

Terapia ultradźwiękowa to najnowocześniejsza metoda leczenia, która może pomóc w łagodzeniu bólu lub dyskomfortu związanego z powszechnymi schorzeniami, takimi jak:

  • Choroba zwyrodnieniowa stawów
  • Zespół cieśni nadgarstka
  • Tkanka bliznowata
  • Zapalenie kaletki maziowej
  • Kończyna fantomowa
  • Skręcony lub nadwyrężony obszar
  • I wiele więcej

Nasi specjaliści wykorzystują tę zaawansowaną terapię nie tylko do uśmierzania przewlekłego bólu, ale także do wspomagania gojenia się tkanek. W zależności od tego, z jakim problemem się zmagasz, określimy, czy terapia ultradźwiękowa może być dla Ciebie odpowiednia.

Czego mogę się spodziewać po terapii ultradźwiękowej?

Podczas konsultacji nasi specjaliści określą, czy ta opcja leczenia może być dla Ciebie odpowiednia na podstawie Twojej historii medycznej. Jeśli tak, wyznaczony obszar zostanie oceniony i zastosowany zostanie żel miejscowy. Wokół obszaru docelowego zostanie umieszczony przetwornik, który będzie wnikał w skórę za pomocą fal ultradźwiękowych. Niektórzy pacjenci odczuwali delikatne pulsowanie lub niewielkie ciepło podczas zabiegu, podczas gdy inni w ogóle nic nie czuli. Terapia ultradźwiękowa okazała się być wygodnym, niechirurgicznym sposobem leczenia zespołu cieśni nadgarstka, zapalenia kości i stawów, blizn i wielu innych dolegliwości.

Czy terapia ultradźwiękowa jest bezpieczna?

Ta innowacyjna metoda leczenia została uznana przez FDA za bezpieczną i skuteczną w zwalczaniu przewlekłego bólu.

Czy jestem dobrym kandydatem do terapii ultradźwiękowej?

Terapia ultradźwiękowa może być odpowiednia dla Ciebie, jeśli odczuwasz ból lub dyskomfort związany z przewlekłymi dolegliwościami. Jednak pacjenci z rozrusznikiem serca mogą być zmuszeni do rozważenia innych opcji leczenia.