Redukcja zmarszczek

Zmarszczki, drobne linie i fałdy na twarzy stopniowo pojawiają się na powierzchni skóry wraz z wiekiem. Jest to spowodowane naturalną utratą kolagenu i nawilżenia naszej skóry wraz z wiekiem. Nie jest jednak tajemnicą, że każdy jest zainteresowany zachowaniem młodego wyglądu swojej skóry. Dzięki postępowi technologicznemu istnieje obecnie niezawodne rozwiązanie pozwalające na zachowanie jędrnego wyglądu skóry dzięki zabiegowi odmładzającej redukcji zmarszczek.

Co to jest redukcja zmarszczek?

Jest to zaawansowany i skuteczny zabieg, którego celem jest zwalczanie i eliminowanie naturalnych oznak starzenia się skóry. Zabiegi są tak skuteczne, ponieważ wykorzystują i dostarczają regenerujące korzyści płynące z energii o częstotliwości radiowej, aby zwalczać oznaki starzenia. Zabiegi mogą przywrócić Twojej skórze młodzieńczy blask dzięki bezpiecznemu i skutecznemu rozwiązaniu.

Jak to działa?

Podczas zabiegów wykorzystywana jest zaawansowana technologia Venus Concept. Specjalistyczne urządzenie jest najpierw przykładane do obszaru zabiegowego. Urządzenie to jest odpowiedzialne za emitowanie energii o częstotliwości radiowej i dostarczanie jej do głębszych warstw skóry. Fale te celują w obszar zabiegowy i skutecznie aktywują odbudowę na poziomie komórkowym. Naturalna produkcja kolagenu w komórkach jest aktywowana w celu naturalnego nawilżenia i odbudowy skóry. Dzięki naturalnym procesom zachodzącym w skórze, możesz odzyskać promienny i młodzieńczy wygląd.

Korzyści

To skuteczne rozwiązanie w zakresie odnowy skóry może zapewnić wiele korzyści dla wyglądu Twojej skóry, w tym:

  • Zaawansowana technologia częstotliwości radiowej zapewniająca gładsze rezultaty
  • Bezpieczna dla wszystkich odcieni skóry
  • Komfortowe zabiegi dla optymalnej satysfakcji pacjenta
  • Niewielki lub żaden czas przestoju
  • Szybkie zabiegi trwające do 30 minut