Nawodnienie i odmłodzenie dzięki HydraFacial!

Odpowiednie nawilżenie jest kluczem do zdrowej, pięknej skóry. Dlatego właśnie picie dużej ilości wody i nawilżanie to dwie najważniejsze rzeczy, jakie możesz dla niej zrobić. HydraFacial® może przenieść Twoją skórę na wyższy poziom, dając jej wszystko, czego potrzebuje w jednym delikatnym, prostym zabiegu. Dzięki zastosowaniu wody zamiast szorstkiego lasera lub skalpela, zabieg ten może odmłodzić i nawilżyć Twoją skórę.

Jak działa HydraFacial®?

Kiedy przychodzisz na ten zabieg, możesz być pewna, że wyjdziesz z niego ze zdrowo wyglądającą, rozświetloną skórą. Wiele zabiegów pielęgnacyjnych może pozostawić skórę zaczerwienioną i podrażnioną przez kilka dni. Nie jest tak w przypadku HydraFacial®! Niektórzy ludzie decydują się na włączenie tego zabiegu do swojej normalnej rutyny, podczas gdy inni wykonują go tuż przed specjalnym wydarzeniem, takim jak ślub czy zjazd.

Zabieg ten składa się z trzech etapów, z których każdy ma na celu pielęgnację i odżywienie skóry. Są to następujące etapy:

  • Cleanse & Peel: Nowa warstwa skóry zostaje delikatnie odsłonięta, a Ty zostajesz oczyszczona i odświeżona.
  • Ekstrakcja i nawilżanie: Pory zostają odessane, a skóra jest dokładnie nawilżona.
  • Fuse & Protect: Peptydy i przeciwutleniacze są stosowane, aby dodać Ci blasku.

Ten delikatny, ale bardzo skuteczny zabieg jest bezpieczny dla każdego rodzaju i tonacji skóry. Nie musisz się obawiać, że wpłynie on na Twój naturalny pigment. Nawet osoby o niezwykle wrażliwej skórze mogą odnieść korzyści z tego zabiegu.

Zabieg HydraFacial® może pomóc w walce z wieloma niedoskonałościami skóry, w tym:

  • Tonacja i tekstura
  • Trądzik
  • Blizny
  • Drobne linie i zmarszczki
  • Hiperpigmentacja
  • Plamy starcze

Dodanie wzmocnienia

Kolejną rzeczą, którą należy pokochać w HydraFacial® jest to, że można go dostosować do własnych potrzeb. Istnieją cztery różne serum wspomagające, które można dodać do zabiegu, aby naprawdę uderzyć w obszary, które Ci przeszkadzają. Możesz dodać więcej blasku, zająć się uszkodzeniami spowodowanymi działaniem słońca, zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz chronić swoją skórę za pomocą jeszcze większej ilości peptydów. Pierwszym krokiem w tym procesie jest konsultacja. Omówimy Twoje cele związane z zabiegiem i stworzymy plan, który pomoże Ci je zrealizować.