Dowiedz się więcej o Juvederm

Większość z nas widziała nasze ulubione gwiazdy przechadzające się po czerwonym dywanie i wyglądające niezwykle młodo i olśniewająco. Jednym z ich sekretów urody, który zapobiega powstawaniu zmarszczek i poprawia kontur twarzy, jest zabieg z użyciem wypełniacza skórnego, który zapewnia natychmiastowe rezultaty bez przestojów. Juvederm® jest prawdopodobnie najpopularniejszym dostępnym obecnie wypełniaczem dermalnym pozwalającym uzyskać młody wygląd przy mniejszym ryzyku i kosztach niż w przypadku konwencjonalnych zabiegów chirurgii kosmetycznej.

Co to jest Juvederm®?

Juvederm® jest wypełniaczem dermalnym na bazie kwasu hialuronowego, który zawiera również lidokainę, aby zapewnić pacjentowi komfort podczas procesu leczenia. Po wstrzyknięciu preparat zaczyna działać, aby natychmiast wygładzić drobne linie i zmarszczki. Preparat występuje w postaci żelu do wstrzykiwania, który jest jedwabiście gładki i z łatwością rozpływa się pod powierzchnią skóry, aby zwiększyć objętość twarzy w obszarze poddanym zabiegowi.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją, która zwiększa objętość i nawilżenie skóry poprzez przyciąganie wody do komórek skóry. Niestety, wraz z wiekiem kwas hialuronowy traci zarówno na jakości, jak i ilości. Prowadzi to do stopniowego ścieńczenia skóry, która jest bardziej podatna na powstawanie cienkich linii i zmarszczek, które zdradzają Twój wiek.

Jak działa Juvederm®?

Juvederm® działa poprzez przywrócenie poziomu kwasu hialuronowego w obszarze zabiegowym. Po wstrzyknięciu żel zaczyna wchłaniać wodę w ilości wielokrotnie przekraczającej jego masę, co prowadzi do efektu wypełnienia i wolumetrii, który utrzymuje się przez wiele miesięcy.

Jakie obszary są poddawane zabiegowi?

Niektóre popularne obszary, w które wstrzykuje się Juvederm® to skronie, policzki i usta, aby przeciwdziałać utracie objętości skóry, która następuje wraz z wiekiem. Może być również stosowany do leczenia zmarszczek w kącikach ust, fałdów nosowo-wargowych i linii marionetki.

Po jakim czasie zauważę rezultaty?

Rezultaty powinny być widoczne natychmiast po zabiegu z użyciem Juvederm®. Rezultaty będą się powiększać w ciągu następnych kilku dni, w miarę przyciągania wilgoci do skóry. Juvederm® to tak naprawdę cała rodzina produktów, dlatego czas utrzymywania się rezultatów zależy od tego, który produkt został zastosowany. Najlepszą dla Ciebie opcję możemy omówić podczas wizyty na konsultacji.

Jednym z najważniejszych wniosków jest to, że produkt zostanie ostatecznie wchłonięty przez organizm. W tym czasie będziesz potrzebować dodatkowych zastrzyków w celu utrzymania rezultatów redukcji zmarszczek.